הספר "להציג!" לעובדים ולמנהלים - קורס פרזנטציה אפקטיבית ללימוד ותרגול עצמי בקובץ PDF להורדה


הספר "להציג!" למנהלים יעניק כלים לניהול הפרזנטציה האפקטיבית ויציע למנהל מודל ברור, מקצועי וישים לניהול הפרזנטציה האפקטיבית. החל בשלב ארגון הנושאים להצגה, שיטות הצגת הנושא, כלים ודגשים לשימוש נכון בקול ושפה ובשפת גוף נכונה, מיומנויות בשכנוע וטיפול בהתנגדויות בהצגה וכן, דרכים להתמודד עם "פחד במה" בעת הצגה. "להציג!" הינו ספר לימוד ותרגול מקצועי לכל מנהל, שכן הוא יסייע לך במיומנויות הצגת נושאים בפני קבוצות, לקוחות, עובדים וקהל בצורה מקצועית, סוחפת ומשכנעת. הספר "להציג!" למנהלים מוצע למכירה בקובץ PDF אשר תוכלו להוריד, להדפיס ולתרגל מיד בסוף הרכישה לשימוש אישי בלבד


  • קטגוריה: ספרים ומוצרים למנהלים

מחיר:75


קנה עכשיו!

תיאור

הספר "להציג!" למנהלים הינו קורס ללימוד עצמי, תרגול ויישום במיומנויות פרזנטציה אפקטיבית, דיבור בפני קהל ושפת גוף. הספר "להציג!" ילווה את המנהל החל בשלב תכנון הפרזנטציה; בהתאמתה לקהל היעד, בארגון המסרים המילוליים והלא מילוליים ובהענקת רעיונות ומידע על אודות שיטות הצגה אפקטיביות, שפת גוף נכונה בהצגת נושא, קריאת שפת גוף של הקהל ודרכים להתמודדות עם "פחד במה".

הספר "להציג!" למנהלים מציע מודל מקצועי לפיתוח והנחיית הדרכה לעובדים, נאום, שיעור, הדרכה או הצגת נתונים בפרזנטציה אפקטיבית בפני לקוחות או קבוצות אנשים. "להציג!" הינו ספר לימוד ותרגול חובה לכל מנהל אשר מציג בפני לקוחות, שותפים, עובדים או קבוצות.

מספר עמודים: 144

הספר יורד בקובץ PDF מיד בסוף הרכישה, לקריאה, תרגול ויישום מיידי. הקובץ מיועד לשימוש אישי בלבד. לרכישת רישיון שימוש למספר משתתפים יש לבחור את מספר העותקים המתאים בשלב הרכישה (בחר/י את מספר המשתתפים בערך ה"כמות" בחנות), כך שכל עותק מהווה רישיון שימוש אחד בלבד ולהדפסת עותק אחד בלבד.

הספר "להציג!" למנהלים יעניק כלים ותשובות בנושאים הבאים:

  • מהן הפעולות שכל מנהל מקצועי עושה כבר בשלב הפיתוח והכתיבה של ההצגה ורוב המציגים מפספסים?
  • היכן, על פי מחקרים, מומלץ למנהל להשקיע את עיקר תשומת הלב בהעברת פרזנטציה: בממד המילולי (מה אני אומר), בממד הווקאלי (שימושי קול ושפה בעת ההצגה) או בממד הוויזואלי (שפת גוף ותנועה במרחב)? ואיך נכון לבצע כל אחד מהממדים בהצלחה?
  • כיצד נכון להתמודד ולטפל בהתנגדויות בעת ההצגה ומתי הבעיה היא המתנגד ולא ההתנגדות?
  • איך ניתן להוריד את רמת "חרדת הבמה" של המנהל המציג ואילו כלים מומלצים כדי להימנע מכך?
  • מה הכלים שאוכל להטמיע בהצגה כדי שאעביר את המסרים שלי בפני צוותים, לקוחות, עובדים או שותפים בצורה מקצועית, משכנעת, משפיעה ומעניינת?

הספר "להציג!" למנהלים מרכז במקצועיות ובעזרת מודל ברור וישים ידע וכלים בהעברת פרזנטציה אפקטיבית, בתכנון וניהול ההצגה, במיומנויות שפת גוף, בטיפול בהתנהגויות ובשיפור הביטחון של המציג. הספר כתוב בצורה בהירה ומזמינה ומרכז את הידע המקצועי על סמך מאות שעות הדרכת מנהלים בסדנת "פרזנטציה אפקטיבית" למנהלים.

למי הספר "להציג!" יכול להתאים?

  • הספר "להציג!" למנהלים מתאים לכל מנהל אשר במסגרת תפקידו עסוק גם בהעברת מסרים בהצגה בפני צוות, שותפים, עובדים, או לקוחות.
  • מנהלים, בעלי עסקים או יזמים אשר מעוניינים להציג את העסק, הרעיון או היוזמה שלהם בצורה מקצועית וסוחפת בפני בודדים, קבוצות או קהל.
  • מנהלים ומובילי עמדה אשר מעוניינים להעצים ולתרגל את יכולות ההצגה והשכנוע שלהם וביניהם גם - נציגי הסברה, שגרירים, קונסולים ודוברים רשמיים.
  • משתתפים בסדנת "פרזנטציה אפקטיבית" למנהלים, סדנת "סגנונות תקשורת" למנהלים, קורס ניהול, עתודה ניהולית, או מנהלים בתכניות פיתוח מנהלים.


קרא/י במאמרים בנושא פרזנטציה אפקטיבית ושפת גוף: