מחברת שורה לרישום משימות במיתוג העסקי שלך!


"מחברות השורה" מוכרות לכולנו. זוהי המחברת הכוללת כריכה מעוצבת ודפי שורה ריקים בתוכה אשר עסקים וארגונים רבים נוטים לתת כשי לעמיתים, לקוחות ועובדים. החלטנו לשפר משמעותית את המחברת ואנו שמחים להציע "מחברת לרישום משימות" אשר תהפוך למוצר חובה בכל משרד, אצל כל לקוח ואצל כל עובד. אנו נפתח עבורכם מחברת ממותגת, עם תוכן מקצועי רלוונטי ועיצוב מזמין בהתאמה לשפה השיווקית והמסרים הארגוניים.


  • קטגוריה: הדפסה במיתוג שלך!

מחיר:49


קנה עכשיו!

תיאור

"מחברות השורה" מוכרות לכולנו. זוהי המחברת הכוללת כריכה מעוצבת ודפי שורה ריקים בתוכה אשר עסקים וארגונים רבים נוטים לתת כשי לעמיתים, לקוחות ועובדים.

במשכוכית ייעוץ והדרכה ובשיתוף המותג My-WorkBooks.com החלטנו לשפר משמעותית את המחברת ואנו שמחים להציע "מחברת לרישום משימות" אשר תהפוך למוצר חובה בכל משרד, אצל כל לקוח ואצל כל עובד.

המחברת, אשר כוללת עיצוב חדשני, מקורי ומזמין משלבת ידע ותכנים רלוונטיים לצרכים הארגוניים, היא מציעה ארבע תבניות מעוצבבות לרישום משימות, יעדים וניהול זמן ולהגדרת קריטריונים למדידת ההצלחה ביישומן. התבניות המוצעות בה מתאימות לסיטואציות מקצועיות ואישיות שונות ומסייעות בתכנון ובניהול הזמן והמשימות בצורה יעילה ונעימה. בנוסף, החלטנו להעשיר את המחברת בחשיפה לכלים בניהול הזמן והמשימה ולשלב תרגול של הגדרת מטרות ויעדים לפי "שיטת הכובעים" בחלקה הראשון של המחברת, ואבחון ונטרול של בזבזני זמן בחלקה האחרון.

"המחברת לרישום משימות" מציגה סטנדרט חדש למחברות לעבודה אישית ומקצועית ולמחברות שורה בארגון, היא מזמינה חוויית כתיבה ורישום משימות מקצועית ומרעננת ותהיה שי מוערך לכל עובד, לקוח או עמית והיא יכולה להתאים כשי לעובדים, ללקוחות, לעמיתים או למשתתפים בסדנאות לחברות וארגונים.

מספר עמודים: 72

איך זה עובד? 

  • יש לשלוח לוגו באיכות גבוהה, הלוגו שיישלח יתווסף למיתוג הקיים ובמקום המיועד לכך.
  • יש לשלוח נוסח למכתב הפתיחה, נשמח לסייע!
  • עלות עיצוב עמוד הכריכה: 450 ₪ + מע"מ, עלות מסובסדת על ידי "משכוכית ייעוד והדרכה".
  • ניתן להוסיף תכנים - עלות פיתוח ועריכת תוכן תישלח בהצעת מחיר לאחר שיחת איפיון קצרה.
  • להשלמת העיצוב נדרשים 3-5 ימי עבודה מיום ביצוע ההזמנה, ו-10 ימי עבודה נוספים לביצוע ההדפסות.
  • מינימום 100 עותקים בהזמנה.

חברות וארגונים המעוניינים להדפיס את היומן בכמויות גדולות ייהנו מהצעת מחיר אטרקטיבית ובשירות לקוחות מסור מחברת SK מתנות מהעולם

במשכוכית ייעוץ והדרכה אנו מציעים שירותי ייעוץ ארגוני, ייעוץ ותכנון אסטרטגי, אימון אישי coaching , סדנאות לחברות וארגונים ותהליכים מקצועיים לעובדים, מנהלים וארגונים במסגרת ימי עיון, סדנאות העשרה בארגון או כחלק מהכשרה בקורס ניהול,  קורס מנהלים או בפיתוח מנהלים. כמו כן, אנו לומדים ומתרגלים מיומנויות להצלחה בעבודה אישית במסגרת תהליכי אימון אישי.

לפרטים נוספים נא ליצור קשר כאן!