קורס פרזנטציה אפקטיבית ושפת גוף למנהלים 1/1 עם מאמן בכיר מומחה


קורס פרזנטציה אפקטיבית למנהלים או למנהלים בכירים באימון אישי הינו קורס במיומנות העברת מסרים, שפת גוף ודיבור בפני קהל. קורס פרזנטציה אפקטיבית הוא קורס יישומי וממוקד לצרכים האישיים של המנהל בתהליך ויאפשר לימוד ותרגול מצוין בעבודה אישית עם מאמן מנהלים בכיר ומומחה לתחום דיבור בפני קהל ושפת גוף! משך הקורס הוא 6 שעות עגולות והוא נפרש על פני שני מפגשים בני שלוש שעות או שלושה מפגשים בני שעתיים.


 • קטגוריה: אימון מנהלים והדרכת מנהלים

מחיר:3300


קנה עכשיו!

תיאור

מנהלים בכל הדרגים נדרשים למיומנויות הצגה, דיבור בפני קהל ושפת גוף מרשימות. לעתים, בעת הדרכת עובדים תחת ניהולם, לעתים בהצגת מוצרים, שירותים או רעיונות בפני עמיתים או לקוחות וכן, בישיבות צוות והדרכות שוטפות. מיומנויות בפרזנטציה אפקטיבית יכולות לסייע לכל מנהל בביצוע תפקידו בהצלחה, בקידום מעמדו המקצועי ובהשגת היעדים הארגוניים או העסקיים שאותם הוא נדרש לממש.

בקורס פרזנטציה אפקטיבית ושפת גוף למנהלים באימון אישי 1/1 נלמד ונתרגל את מגוון הכלים והמיומנויות הנדרשות למנהלים כדי להציג בהצלחה בפני עמיתים, עובדים או לקוחות ולהעביר מסרים בצורה סוחפת, מעניינת, מקצועית ומשפיעה. קורס "פרזנטציה אפקטיבית" למנהלים באימון אישי מאפשר  למידה מואצת וממוקדת בהתאם לצרכים, המיומנויות והאתגרים של המנהל המשתתף. לאורך הקורס נבצע סימולציות תרגול במצלמת וידאו במעגל סגור, מתודה אשר באמצעותה נוכל לתת משוב מקצועי ולאפשר למידה מדייקת ומתאימה.

קורס פרזנטציה אפקטיבית למנהלים או קורס דיבור בפני קהל למנהלים בכירים באימון אישי הינו קורס יישומי וממוקד לצרכים האישיים של המנהל בתהליך, לרקע המקצועי, הניהולי והאישי ויאפשר לימוד ותרגול מצוין בעבודה אישית! משך הקורס הוא 6 שעות עגולות והוא נפרש על פני שני מפגשים בני שלוש שעות או שלושה מפגשים בני שעתיים.

להורדת קובץ מפורט והצעת מחיר לאימון אישי / סדנת דיבור בפני קהל, שפת גוף ופרזנטציה אפקטיבית ב-PDF לחץ/י כאן!

בין הנושאים בקורס פרזנטציה אפקטיבית ושפת גוף למנהלים או קורס דיבור בפני קהל למנהלים בכירים באימון אישי 1/1:

 • נשפר יכולות ניתוח והצגה במימד מילולי, הווקאלי והויזואלי בהעברת מסרים ובדיבור בפני קהל
 • נלמד ונתרגל מיומנויות בשכנוע, שיווק וגיוס למטרות ההצגה
 • נעסוק בכלים לארגון מטרות ההצגה, מצגות וטכניקות לעירור עניין בדיבור בפני אנשים
 • נלמד ונתרגל פנייה לפי סגנונות תקשורת ועל הדרך לשכנע, להשפיע ולהציג בפני כל אחד מהם
 • איך לבנות מצגות מרתקות, מעניינות ומעוררות עניין?
 • נבצע תרגול ושיקוף אישי להעצמת המנהל גם באמצעות וידאו במעגל סגור
 • בקורס פרזנטציה אפקטיבית למנהלים באימון אישי 1/1 אנו עושים שימוש במחברת העבודה "להציג!" אשר אנו מעניקים במתנה למנהלים בתהליך.

היבטים לוגיסטיים – קורס פרזנטציה אפקטיבית למנהלים באימון אישי 1/1

 • משך המפגשים בקורס פרזנטציה אפקטיבית למנהלים: קורס פרזנטציה אפקטיבית למנהלים באימון אישי נמשך 6 שעות בסה"כ והוא נפרש על פני שני מפגשים בני שלוש שעות או שלושה מפגשים בני שעתיים.
 • מיקום הדרכת קורס פרזנטציה אפקטיבית באימון אישי: אנו מגיעים אליך ומעדיפים לבצע את אימון המנהלים בסביבת העבודה הטבעית והרגילה שלך! לכן, המפגשים ייערכו במשרד החברה שלך או בכל מקום אחר אשר נח לך ללמוד, לתרגל וליישם מיומנויות בפרזנטציה אפקטיבית ושפת גוף.  אם אימון המנהלים ייערך בטווח נסיעה מחוץ ל"גדרה-חדרה" יש לקחת בחשבון תשלום נוסף.
 • ביטול הרשמה: הדרכת מנהלים באימון אישי בהנחייתנו מוצע בעלות מוזלת לרוכשים דרך האתר. מנהלים יוכלו לבטל את הזמנתם בטווח של 48 שעות לפחות לפני מועד המפגש שנקבע ולקבל זיכוי מלא עבור התשלום שביצעו. אם כבר התקיימו מפגשי אימון אישי בקורס פרזנטציה אפקטיבית, תחויבו רק על החלק היחסי ובהתאם לחבילת השעות המוצעת באתר.
 • ביטול או שינוי מפגש קורס פרזנטציה אפקטיבית למנהלים באימון אישי 1/1: אנו נערכים מראש למפגשים האישיים ודואגים לשמור על זמן פנוי להכנה והדרכה של אימון מנהלים מקצועי ומסור. לפיכך, ביטול או שינוי מפגשים שנקבעו מראש דורשים הודעה של 48 שעות לפחות וללא עלות. ביטול או שינוי מפגש אימון מנהלים בטווח שבין 24-48 שעות לפני המועד שנקבע יגרור דמי ביטול בסך 10% מגובה העלות הכוללת של אותו המפגש וביטול או שינוי של מפגש אימון מנהלים בטווח של פחות מ-24 שעות יחויב בתשלום מלא.
 • הספר "להציג!" למנהלים ללימוד ותרגול מיומנויות פרזנטציה אפקטיבית ושפת גוף: הספר "להציג!" למנהלים לניהול הפרזנטציה האפקטיבית ולשפת גוף יימסר למנהלים בתהליך במתנה! לאורך הדרכת המנהלים באימון אישי ובקורס פרזנטציה האפקטיבית נעשה שימוש בספר וניעזר בו לתרגול ויישום המיומנויות הנלמדות.
 • ט.ל.ח
 • עם ביצוע ההזמנה באתר תקבל מסמך אישור רישום והפניה לשאלון הכנה לקראת אימון המנהלים בהנחייתנו.

השלם את הרישום לקורס פרזנטציה האפקטיבית עם מאמן אישי בכיר 1/1 עכשיו, הצטרף להצלחה!


קרא/י במאמרים בנושא פרזנטציה אפקטיבית ושפת גוף: