רכוש מפגשי אימון אישי למנהלים עם מאמן מנהלים בכיר - 1/1 במחיר מוזל לרוכשים באתר!


בחברת "משכוכית - ייעוץ והדרכה למנהלים" אנו מציעים תהליכי פיתוח מנהלים באימון מנהלים מקצועי ובעבודה אישית עם מאמן 1/1 אשר יציע למנהל המשתתף תהליך פיתוח מנהלים במגוון הממדים האישיים, המקצועיים והארגוניים הקשורים לתפקידו הניהולי. מודל פיתוח המנהלים ואימון מנהלים במשכוכית מאפשר חווית התפתחות, העצמה ורכישת מיומנויות בצורה מקצועית, ממוקדת וחווייתית.


 • קטגוריה: אימון מנהלים והדרכת מנהלים

מחיר:350

אימון מנהלים 1/1 עם מאמן בכיר:


קנה עכשיו!

תיאור

בחברת "משכוכית - ייעוץ והדרכה למנהלים" אנו מציעים תהליכי פיתוח מנהלים באימון מנהלים מקצועי ובעבודה אישית עם מאמן 1/1 אשר יציע למנהל המשתתף תהליך פיתוח מנהלים במגוון הממדים האישיים, המקצועיים והארגוניים הקשורים לתפקידו הניהולי. מודל פיתוח המנהלים ואימון מנהלים במשכוכית מאפשר חווית התפתחות, העצמה ורכישת מיומנויות בצורה מקצועית, ממוקדת וחווייתית.

נושאי המפגשים באימון מנהלים

את נושאי המפגשים בתהליכי פיתוח מנהלים ואימון מנהלים אנו בדרך כלל מסכמים בפגישת היכרות מקדימה, במהלכה אנו עורכים אבחון קצר וממוקד, תיאום ציפיות והגדרת יעדים לתהליך אימון מנהלים. השיחה המקדימה שנבצע, יחד עם שאלון קצר שתמלא מראש, יאפשר לנו ללמוד על הצרכים שלך, על אופי העבודה הניהולית שלך, שיטות העבודה והניהול ותחומי האתגר בהם נדרש תרגול, חיזוק ומתן כלים מקצועיים. למרות שקיים דמיון בין הכלים והמיומנויות בהם אנו עוסקים בתהליכי אימון מנהלים, כל תהליך הינו אישי, מדייק ובהתאם לצרכים של המנהל המתפתח בתהליך.

תהליך אימון מנהלים בדרך כלל עוסק בשלושה מעגלים מקצועיים: 

 1. פיתוח חזון ואסטרטגיה- פיתוח ועיצוב חזון אישי, מקצועי וארגוני ובחינת עתיד היחידה תחת ניהולו של המנהל בתהליך.
 2. התפתחות מקצועית והעצמה אישית – תהליך אימון מנהלים מקצועי יקדם את המנהלים בכל מעגלי החיים ויאפשר למנהל להרגיש בתהליכי פיתוח מקצועי ואישי.
 3. מתן מיומנויות וכלים מקצועיים לניהול ומנהיגות – אימון מנהלים יכלול מתן סל כלים ומיומנויות מקצועיות הנדרשות מהמנהל המוביל, סל הכלים יותאם לסגל המנהלים הארגוני ובהתאם לצרכים הרלוונטיים.

בין הנושאים בתהליכי אימון אישי למנהלים:

 • עיצוב חזון אישי, מקצועי וארגוני וכתיבת תוכנית ארגונית ופיתוח תכנית אסטרטגית.
 • בירור והמשגת תפיסת התפקיד הניהולי: פיתוח התפקיד, פיתוח אישי ומיקוד בהצלחה בניהול.
 • סגנונות מנהיגות ויישומם בתפקידי הניהול, בין היתר נעסוק גם במודלים במנהיגות - מנהיגות מעצבת, מתגמלת ופיגמליון ונבחן את המודל המתאים למנהל במסגרת תפקידו ועיסוקיו.
 • ניתן כלים להערכת עובדים, מיומנויות במשוב ובחניכה מעצימה.
 • נעסוק בתהליכי קבלת החלטות, נבחן מהם הגורמים המשפיעים וניתן כלים לבידודם.
 • התנהגות אסרטיבית והעצמה אישית בתהליכי פיתוח מנהלים.
 • סגנונות תקשורת בניהול, מנהלים ומנהיגות: כלים בתקשורת אפקטיבית להנעה.
 • פרזנטציה אפקטיבית למנהלים: איך נכון להעביר מסרים, ממדים בשפת גוף וטכניקות מסירה אפקטיביות למנהלים.
 • נלמד ונתרגל מיומנויות ניהול משא ומתן, גישור ופתרון קונפליקטים.
 • ניהול צוות למנהלים: שיטות ותיאוריות בניהול צוותים בארגון והעצמתם.
 • המנהל כחונך: חונכות וחניכה בארגון ובניהול.
 • התמודדות עם לחץ ושחיקה למנהלים ועובדים.
 • פיתוח עתודה ניהולית בארגון.

חלק ניכר מהתכנים שאנו מנחים בתהליך אימון מנהלים 1/1 אנו מנחים גם בקורס ניהול ובתהליכי פיתוח עתודה ניהולית. בדרך כלל, קורס ניהול ופיתוח עתודה ניהולית בארגון כוללים גם תהליכי אימון אישי למנהלים לתרגול החומר בקורס ולחיבורו לעולם המקצועי והאישי של המאמן בתהליך.

המפגשים בתהליכי אימון אישי למנהלים בהנחייתנו כוללים מגוון תרגילים, סימולציות, משימות ופעילויות מקוריות אשר נועדו לאפשר למידה מעמיקה, מעצימה וחווייתית. אנו עושים שימוש במגוון הכלים המוצעים גם למכירה בחנות המקוונת של "משכוכית – ייעוץ והדרכה למנהלים" אשר מסייעים ומאפשרים תהליך למידה ותרגול מאורגן ומקצועי.

היבטים לוגיסטיים – הדרכת מנהלים במפגשי אימון אישי למנהלים 1/1

 • משך המפגשים באימון אישי למנהלים: משך התהליך משתנה ואישי, לנוחיותכם אנו מציעים סדרות אימון אישי שכיחות ובעלויות מוזלות למנהלים אשר יבצעו את ההזמנה והתשלום באמצעות החנות המקוונת של "משכוכית – ייעוץ והדרכה למנהלים".
 • מיקום הדרכת מנהלים באימון אישי: אנו מגיעים אליך ומעדיפים לבצע את אימון המנהלים בסביבת העבודה הטבעית והרגילה שלך! לכן, המפגשים ייערכו במשרד החברה שלך או בכל מקום אחר אשר נח לך ללמוד, לתרגל וליישם מיומנויות בניהול.  אם אימון המנהלים ייערך בטווח נסיעה מחוץ ל"גדרה-חדרה" יש לקחת בחשבון תשלום נוסף.
 • ביטול הרשמה: הדרכת מנהלים באימון אישי בהנחייתנו מוצע בעלות מוזלת לרוכשים דרך האתר. מנהלים יוכלו לבטל את הזמנתם בטווח של 48 שעות לפחות לפני מועד המפגש שנקבע ולקבל זיכוי מלא עבור התשלום שביצעו. אם כבר התקיימו מפגשי אימון אישי למנהלים, תחויבו רק על החלק היחסי ובהתאם לחבילת השעות המוצעת באתר.
 • ביטול או שינוי מפגש אימון מנהלים: אנו נערכים מראש למפגשים האישיים ודואגים לשמור על זמן פנוי להכנה והדרכה של אימון מנהלים מקצועי ומסור. לפיכך, ביטול או שינוי מפגשים שנקבעו מראש דורשים הודעה של 48 שעות לפחות וללא עלות. ביטול או שינוי מפגש אימון מנהלים בטווח שבין 24-48 שעות לפני המועד שנקבע יגרור דמי ביטול בסך 10% מגובה העלות הכוללת של אותו המפגש וביטול או שינוי של מפגש אימון מנהלים בטווח של פחות מ-24 שעות יחויב בתשלום מלא.
 • ספרי הדרכה למנהלים בתהליך אימון מנהלים בהנחייתנו: אנו ממליצים למשתתפים באימון אישי למנהלים לרכוש גם את סדרת הספרים למנהלים – הספר "לעשות!" למנהלים לניהול הזמן והמשימה, הספר "להציג!" למנהלים לניהול הפרזנטציה האפקטיבית בהצלחה, הספר "למכור!" למנהלים לניהול תהליך המכירה המוצלחת ואת המשחק "האופק היומי שלי!" למנהלים לתרגול מיומנויות הצלחה. לאורך הדרכת המנהלים באימון אישי אנו עושים שימוש בספרים ומתרגלים את המיומנויות המוצגות בהם.
 • ט.ל.ח
 • עם ביצוע ההזמנה באתר תקבל מסמך אישור רישום והפניה לשאלון הכנה לקראת אימון המנהלים בהנחייתנו.

השלם את הרישום לאימון מנהלים עם מאמן אישי בכיר 1/1 עכשיו, הצטרף להצלחה!


קרא/י במאמרים בנושא אימון מנהלים: