ספר האושר להעצמת האושר האישי, המשפחתי והארגוני מזמינה את הקוראים לתרגול מיומנויות אושר מבוססות מחקר למשך 28 ימים. לאורך התכנית נחווה תרגילים יומיים קצרים מעוררי אושר אשר ילוו את הקוראים במסע מעצים, מרגש אשר יכול לקדם חוויית חיים חיובית ומחויכת! התרגילים יצירתיים, חווייתיים, מעצימים ויסייעו בתהליכים לחיזוק, גיבוש והעצמה אישית, משפחתית וארגונית.


  • קטגוריה: ספרים ומוצרים לעובדים ולמנהלים

מחיר:75


קנה עכשיו!

תיאור

"אושר" מתאפיין בהרגשה חזקה של שמחת חיים עם סממנים פנימיים של התלהבות, רוגע ותקווה וסממנים חיצוניים כמו חיוך, צחוק ואנרגיה חיובית. האושר נקשר גם עם הרגשה כללית טובה של ביטחון, שביעות רצון ושלווה מתמשכת. הגדרתו של האושר, כמו גם הגורמים המקדמים אותו קשורים בחוויות אישיות וסובייקטיביות (כאהנמן, 1999) או במימוש סיפוק מתמשך בחיים (וינהובן, 1991) אשר גם הוא, נתון להגדרתו של הפרט ושונה בין אדם לאדם.

ספר האושר כוללת תכנית בת 28 ימים לתרגול מיומנויות אושר, כאשר כל יום עוסק בפעולה אחרת אשר קשורה באושר אישי, משפחתי, צוותי או ארגוני. כל הפעולות וההמלצות בחוברת נתמכות בספרות. ובמחקרים ובכך, ספר הדרך אל האושר הינה היחידה מסוגה המאגדת תכנית מקיפה לחוויית אושר מתמשכת. 

מדוע ספר האושר כולל בתוכנית רק 28 ימים?

הפילוסוף אריסטו אמר: "מה שאנו עושים שוב ושוב מגדיר את מי שאנחנו. מצויינות אם כך, אינה פעולה אלא הרגל". תפקידה של חוברת זו היא לסייע למשתתף/ת ליהנות מתרגילים מקדמים אושר ולנסות, ככול האפשר ובהתאם לרצון המשתתף/ת להפוכם להרגל קבוע בשגרת החיים. מחקרים שונים מראים שחזרתיות על אותה הפעולה לתקופה מוגדרת יכולה להפוך את הפעולה להרגל מוטמע. ספר זה מציעה כאמור חודש שלם של תרגול ועיסוק מופלא ב"אושר". אנו מאמינים שבסוף החודש חלק מהחוויות והתרגולים יהיו נחלת הרגלים בחייך, ככול שתחפוץ/תחפצי בכך.

ספר הדרך אל האושר מוצעת לעבודה אישית או לעבודה עם מאמן/ת אישית/ת מוסמך מטעם "משכוכית ייעוץ והדרכה" או כחלק מהתכנית בקבוצות "אופק לאושר!" בסדנאות בארגון. אני משוכנע שתהיה לחוברת זו תרומה משמעותית וחיובית לחייכם המאושרים!

חוברת זו גם מלווה את המשתתפים בסדנת "אופק לאושר" סדנה בת 3 חלקים להעצמת אושר ארגוני. 

מספר עמודים בספר האושר: 118

גודל: 148*105, A6

ט.ל.ח