קורס AI בינה מלאכותית למנהלים: כלים ומיומנויות שמנהלים חייבים להכיר!

קורס AI בינה מלאכותית למנהלים היא הדרך הטובה ביותר ללמוד על בינה מלאכותית AI ולהיחשף לכלים הזמינים כדי לקבל החלטות ניהוליות, ארגוניות ועסקיות טובות יותר. את סדנת AI בינה מלאכותית למנהלים פיתחנו באופן מדייק לצרכים ניהוליים בכלל אגפי הארגון.

קורס AI בינה מלאכותית למנהלים, המועברת על ידי מומחים מובילים בתחום AI, תעסוק בנושאים הבאים

  • כלים, מיומנויות ושיטות לשימוש בבינה מלאכותית למנהלים: בסדנת AI בינה מלאכותית למנהלים נחשוף את הכלים הרלוונטיים לתפקיד הניהולי ונציע למשתתפים היכרות עם אפליקציות וטכנולוגיות אשר יוכלו לשפר משמעותית את שיטות העבודה, הניהול והאפקטיביות של המנהלים בארגון.
  •  נלמד איך בינה מלאכותית יכולה לסייע למנהלים בבניית תכנית ארגונית, בניסוח חזון ארגוני וניהולי, בכתיבת הגדרות תפקיד לצוותים ומדדים להצלחה, בבניית גאנט עבודה, בניתוח טבלאות ונתונים ובקבלת המלצות יישומיות,  בבניית מצגות מדהימות בקלות ועוד ועוד.
  • שימוש ב-AI לקבלת החלטות ניהוליות ארגוניות ועסקיות: בקורס נלמד ונתרגל מיומנויות אשר יכולות לסייע למנהלים לקבל החלטות טובות יותר במגוון נושאים, כגון ניהול צוות, שיווק, מכירות, תפעול ועוד.
  • היכרות עם בינה מלאכותית: בקורס  AI  בינה מלאכותית למנהלים נכיר את הרקע להתפתחותה של בינה מלאכותית, על המקום שהכלים והטכנולוגיות בבינה מלאכותית מקבלים בארגונים בהווה ובעתיד ונכיר את הסכנות, ביטחון שדה ודגשים שיש לוודא בשימוש והטמעה של כלים אלו בארגון.

קורס AI בינה מלאכותית למנהלים היא הזדמנות מצוינת לרכוש את הידע והכלים הדרושים כדי להשתמש ב-AI בצורה יעילה ומוצלחת והיא סדנת חובה לכל עובד ולכל מנהל! סדנת AI בינה מלאכותית למנהלים מתאימה למנהלים מכל הדרגים וחברות מכל הגדלים וניתן להנחות אותה בצורה פרונטאלית או מקוונת, לקבוצות גדולות או לקבוצות קטנות. 

קורס AI בינה מלאכותית למנהלים היא הדרך הטובה ביותר להישאר מעודכנים, יעילים ומתפתחים בארגון ולרכוש את הידע והכלים הדרושים כדי להשתמש ב-AI בצורה יעילה ומוצלח.

צפו בסרטוני בינה מלאכותית והכירו חלק מהכלים שאנחנו מלמדים בסדנה: