פודקאסט - כלי חדשני לשיווק לצרכנים ולניהול והדרכה בארגון

מה זה פודקאסט? 

פודקאסט הינה תכנית רדיו אינטרנטית שאפשר לצרוך אותה בכל מקום ובכל שעה שנוחה למאזינ.ה במערכת פנים ארגונית, או בכלים מקוונים חוץ ארגוניים.  להבדיל מרדיו, הפודקאסט מכוון לקהל יעד מותאם וספציפי ועל כן אפשר ליצור אינטראקציה איתו, להעמיק וליצור שפה ייחודית במגוון נושאים ארגוניים, שיווקיים ומקצועיים. לאחר שבעשור האחרון, הפודקאסטים הפכו לחלק בלתי נפרד מתרבות הצריכה בארה״ב, בשנתיים האחרונות אנו עדים לעלייה חדה בקרב המאזינים כאן בישראל. בשנת 2021 נרשמה עלייה של יותר מ-220% בקרב המאזינים ביחס לשנה קודמת. כך גם בקרב מספר הפודקאסטים דוברי העברית נרשם זינוק של 135%. 

למה צריך את זה? – התוכן הוא המלך! 

הפודקאסט מהווה ערוץ תקשורת בינך לבין קהל הלקוחות שלך - בלי תיווך או בין הארגון לבין העובדים שלו בצורה מתודית חדשנית ויצירתית. השפה הרדיופונית, מאפשרת שיח אינטימי ואישי שבו המאזינ.ה מקשיב.ה בתשומת לב מירבית לדובר.ת. זה הרגע שלך לרתק אותו.ה, להציג את האישיות ואת המקצועיות שלך לצד הידע והשירותים המוצעים על ידך. כך תוכל להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר, בלי שתצטרך למכור דבר, שהעסק שלך הוא המתאים ביותר לצורך. 

למי זה מתאים? 

פודקאסט הינו כלי יצירתי ועדכני להעברת מסרים וידע. מכאן, שהכלי יכול לשמש את הארגון והעסק להעברת ידע במסגרת מכירות, שיווק או ניהול ידע והכשרה. פודקאסט יכול להישלח במסגרת עדכונים חודשיים/שבועיים או כקורס או סדרה שנבנתה בהתאמה. ֿ

איך זה עובד? 

לפני שמתחילים בהקלטה מתקיים תהליך מקדים אשר כולל איפיון של קהל היעד, בנייה של תכנית אסטרטגית שתתאים לקהל בצירוף תכנית אסטרטגית ופורמט פודקאסט מתאים, בחירת קונספט מתאים להקלטה ומשם – הקלטה, עריכה והפצה ושיווק. חברת משכוכית ייעוץ והדרכה בשיתוף פעולה עם איתי חכמה, מנהל חברה המתמחה בעריכה ובהפקת פודקאסטים מציעה תהליך עיצוב ופיתוח של פודקאסטים מקצועיים ומדייקים למטרות הארגון.

ליצירת קשר ולבחינת האפשרות להפקת פודקאט מקצועי אנא לחץ/י כאן, או צלצלי/י עכשיו: 072-2500344