תכנית הדרכה לכישורי חשיבה מצוינים

תכנית הדרכה לכישורי חשיבה מצוינים

בסביבה המתקדמת והמשתנה של ימינו הצורך בפתרונות יצירתיים וקבלת החלטות שוטפות מצד עובדים ומנהלים הולך ומתחדד.  קורס כישורי חשיבה הוא קורס חדשני ופורץ גבולות בהכשרות עובדים ומנהלים ומהווה נדבך חשוב בפיתוח והכשרה לקבלת החלטות, חשיבה יצירתית והובלת חדשנות ארגונית ויוצרת. במסגרת תכנית הדרכה לכישורי חשיבה נעסוק בארבעה נושאים מרכזיים על מנת לחשוף את המשתתפים ולתרגלם בטכניקות, כלים, שיטות ומודלים בחשיבה.

 במסגרת תכנית ההדרכה לכישורי חשיבה נעסוק בתחומים הבאים: 

  • סדנת קבלת החלטות – בסדנת קבלת החלטות נלמד את השלבים בתהליך קבלת ההחלטות שלנו, נחשוף ונזהה תהליכים מוחיים, השפעות פסיכולוגיות נפוצות וגורמים נוספים אשר משפיעים עלינו במודע ושלא במודע על היכולת לקבל החלטה רצויה או נכונה. בסדנה, נאבחן את דפוס קבלת ההחלטות האישי שלנו ונתרגל כלים מקצועיים אשר יסייעו בתהליכי קבלת החלטות.
  • סדנת חשיבה ביקורתית – בסדנת חשיבה ביקורתית נעסוק בכלים לבחינת דיוקם של נתונים, תהליכי קבלת החלטות ותוכניות עבודה נאפיין את הגורמים וההטיות אשר עשויות לפגום באובייקטיביות, ביצירתיות ובתוצאות הרצויות.
  • סדנת חשיבה יצירתית - בסדנת חשיבה יצירתית נאפיין את חסמי החשיבה והיצירתיות ונציע כלים מקצועיים ומקוריים לחשיבה חדשנית ורעננה אל מול אתגרי היום-יום במקום העבודה ואף מחוצה לו תוך ביצוע היכרות מעמיקה עם מודלים, סגנונות חשיבה יצירתית ועוד.
  • סדנת חשיבה חיובית – בסדנת חשיבה חיובית נעמוד על היתרונות הגלויים והחבויים של הגישה, נלמד כיצד לגבש הרגלים של חשיבה חיובית ורגשות חיוביים, נעמוד על ההבדלים בין בעיה ל-אתגר וכיצד להתמקד בפתרונות ולא בבעיה. כמו גם, בסדנת חשיבה חיובית נתרגל כלים ושיטות פרקטיות להתמודדות עם אתגרים בקריירה, בארגון ובחיינו האישיים.

תכנית ההדרכה לכישורי חשיבה בהנחיית משכוכית ייעוץ והדרכה הוא קורס וורסטילי ומתקדם לעובדים ולמנהלים בדרגים שונים ומתאים לכל ארגון מתפתח. תכנית ההדרכה לכישורי חשיבה מהווה נדבך חשוב בכישורים ובמיומנויות הנדרשות בארגונים ועושה שימוש בפרקטיקות הטובות ביותר לפיתוח הון אנושי איכותי יותר בשדרות העבודה והניהול בארגונים.

ליצירת קשר עם חברת משכוכית ייעוץ והדרכה למנהלים אנא לחץ/י כאן, או צלצלי/י עכשיו: 072-2500344