סדנאות מנהלים, סדנאות עובדים, וסדנאות בארגון הם המומחיות שלנו! אנו עוסקים בהדרכת מנהלים ועובדים בישראל ובעולם ומציעים ללקוחותינו סדנאות מקוריות, חווייתיות ומעשירות עם המנחים הטובים בישראל!

סדנאות ODT מאפשרות חוויה קבוצתית וארגונית ייחודית התורמת לגיבוש והיכרות, לפיתוח עבודת צוות ולשיקוף אתגרים וסיטואציות ניהוליות, צוותיות או ארגוניות. בסדנאות ODT אנו עושים שימוש במגוון של תרגילים וחוויות תוך שימת דגש על שיתופי פעולה, היכרות, יצירת קבוצה, וכיו"ב.

קרא עוד

באמתחתם של המנהלים מצליחים 4 מפתחות ייחודיים להם, אנו קוראים להם "מפתחות ההצלחה" והם; מפתח החזון הברור, מפתח לחשיבה יצירתית, מפתח להתנהגות אסרטיבית והמפתח לתקשורת משכנעת ושפת גוף. סדנא ייחודית זו מציעה למנהלים 4 מפגשים חווייתיים ומעצבים!

קרא עוד

סדנת "פסיפס" למודעות ומצוינות אישית מזמינה את המנהל המשתתף ל"מסע" אישי וקבוצתי מרתק, בדינאמיקה שכולה חוויה אישית מעצימה ומעצבת. הסדנא נועדה עבור מנהלים המעוניינים להביט על חייהם בנקודת מבט בונה ויצירתית, ללמוד את עצמם מנקודת מבט אישית ומנקודת מבט קבוצתית ומבקשים לחולל שינוי מקדם בחייהם האישיים והמקצועיים כאנשי מקצוע, כמנהלים וכמובלים.

קרא עוד

סדנת "תפיסת התפקיד הניהולי" למנהלים עוסקת בהערכה אישית של כל מנהל את תכונותיו ומיומנויותיו, הגדרות התפקיד ויעדיו וכן את היעדים האישיים והמקצועיים אליהם הוא שואף להגיע במסגרת התפקיד הניהולי שאותו הוא מבצע.

קרא עוד

בסדנא "מחזון מקצועי לתוכנית עבודה" למנהלים אנו מציעים לימוד חווייתי של השלבים שבין ניסוח ועיצוב חזון ובין כתיבת תוכנית עבודה לפרויקט. הסדנא נערכת באופן מדורג, ומאפשרת למשתתפיה להיחשף לשלבים השונים בהקמת פרויקט דרך ניתוח, התנסות והתאמה למקרים פרטניים בארגון.

קרא עוד

גיוס כספים מהווה שלב מרכזי וחשוב בכל יוזמה, סטארטאפ ועסק והינו הלב הפועם של עמותות וארגונים חברתיים. סדנת הלימוד והתרגול לגיוס כספים תיתן סקירה, מידע ומיומנויות על שיטות גיוס כספים בעידן הנוכחי ותעניק למשתתפים במה להתנסות ב: "איך לגייס כספים?".

קרא עוד

סדנת פיתוח צוותי מאפשרת, באמצעות התנסות חווייתית ותרגילים מקוריים, לגבש את הצוותים בארגון ולהקנות לחבריו כלים פרקטיים לעבודה משותפת ונעימה בהמשך הדרך.

קרא עוד

סדנת "הנעה ללא סמכות" מזמינה את המשתתפים לבחון את המקומות שבהם מתקיימת הנעה והובלה של אחרים ללא סמכות, במהלכה נסקור ונתרגל שיטות הנעה ומנהיגות ארגונית ונעמוד על חשיבות ניהול הידע והתקשורת בין הממשקים בארגון.

קרא עוד

סדנת הכנה לקראת פרישה לגמלאות (פנסיה) מזמינה את המשתתפים לתהליך ייחודי אשר ישלב בין מתן הכלים המקצועיים והחשובים ליוצאים לגמלאות או לפנסיה בהיבטים כלכליים, פנסיוניים ומימוש זכויות, לצד בירור עמוק רגשי, חברתי ואישי בתכנון הפרק הבא בחיים ומינוף השינוי המשמעותי ביותר לכדי הזדמנות. זוהי סדנה חשובה ומעצבת לפני פרישה.

קרא עוד

במפגש האקתון מציגים בעיה או אתגר הדורש פתרון ובעזרת הנחיה מקצועית בקבוצות קטנות עולים רעיונות, פתרונות ושיתופי פעולה אפשריים. אנו מציעים מפגש האקתון חווייתי במהלכו נשלב מתודות חשיבה ופתרון אשר יכוונו את המשתתפים ליצירת רעיונות מקוריים וחדשניים להאקתון מקצועי ומרשים!

קרא עוד

כמה ישראלים מאזינים לפודקאסטים לדעתך? קרוב ל-2 מיליון לפי סקר TGI, בקרב האוכלוסיה הבוגרת מאזינים לפודקאסט. פודקאסטים הם כלי השיווק החדש עבור עסקים. אם עד היום, השתמשת ביח״צ ובפרסום כדי להגיע ללקוחות שלך, היום יש כלי חדש שמצליח לגעת בהם במקום הכי רגיש. האוזניים. באמצעות חוש אחד, אתה מפעיל להם את יתר החושים. עניינת, סיקרנת, הענקת להם ערך מוסף והצלחת לגעת בקהל חדש שלא בטוח שהיה מגיע אליך אלמלא הפודקאסט. כאן אתה מגיע בגרסה הכי אישית שלך ישירות אליהם, בלי תיווך, עריכה עיתונאית, רק אתה מול המאזין. שיחה ישירה וכנה, בלי ניסיון לדחוף לו מוצר. ברגע שנגעת בו, גרמת לו להזדהות איתך. הוכחת לו שאתה מקצוען ואיש שירות נהדר, שאתה יודע על מה אתה מדבר. ברגע שהגעת לשלב הזה, אפשר לספר לו בצורה עדינה ועקיפה על המוצרים שלך. מה זה מצריך ממך? לפנות שעה בלו״ז פעם בשבוע. כל השאר, עלינו!

קרא עוד

חברת משכוכית מובילה ומלווה מזה מספר שנים פרויקטים במסגרות החינוך הפורמאלי, בהכשרה והעצמת סגלי הוראה, מורים ומנהלים. הודות לשיתופי פעולה מצוינים והמשובים הגבוהים להנחייתנו, חלק ניכר מהפעילויות המקצועיות מטעמינו מתקיימות במימון מלא של הגופים המקצועיים המלווים, ביניהן משרד החינוך, הסתדרות המורים ועוד.

קרא עוד