סדנת מכירות – השיטה המוכחת להגדלת מכירות!

סדנת מכירות מתאימה לאנשי מכירות אשר מעוניינים לשפר את מיומנויות המכירה שלהם ושפר את ההישגים במכירה פרונטאלית, מכירה טלפונית ומכירה בתקשורת מקוונת. בסדנת המכירות ניתן כלים ותרגול למכירה של מוצרים, שירותים או גיוס כספים. זוהי סדנת מכירות יישומית, ממוקדת לימוד, תרגול ובעיקר – תוצאות! הצטרפו לסדנת מכירות מהמובילות בישראל!

קרא עוד
סדנת מכירות - משא ומתן - בניהול, מכירות, שירות וטיפול בהתנגדויות

בסדנת מיומנויות משא ומתן נתמקד בשיפור המיומנות והיכולת של המשתתפים לנהל מו"מ מוצלח, נשים דגש על דרכי ההתנהלות בתהליך וניתן כלים ומתודולוגיה פשוטה, ברורה וישימה לחזק את מיומנויות המו"מ שלנו ולהובילן להצלחה. סדנת משא ומתן היא סדנה פרקטית ומקצועית, אשר בסופה המשתתפים יצוידו בכלים לנהל משא ומתן בהצלחה, עם תוצאות טובות יותר ובשורת רווח גבוהה יותר!

קרא עוד
סדנת מכירות - אסטרטגיות תמחור והצגת מחירים להצלחה – שיטות וכלים יישומיים!

סדנת חישובי והצגת עלות (תמחור) וקביעת מחיר מכירה (המחרה) עוסקת ב"אסטרטגיות תמחור והצגת מחירים" מוצלחת, אשר יכולה להשפיע על הגדלת ההכנסות והיקף הרווח במכירה. נבחן ונעמיק בקריטריונים לקביעת והצגת מחיר אטרקטיבי, נלמד שיטות להצגת המחיר הנדרש ביחס לשירותים ומחירים אחרים ונגלה כיצד ניתן להשפיע על תפיסת הערך של עסקה כלכלית. סדנת אסטרטגיות תמחור והמחרה מבוססת על עקרונות הכלכלה ההתנהגותית והתנהגות צרכנים ותבחן את יישומם בהמחרה בשלבים, מסננת המכירה ושיטות להגדלת מכירות בעזרת המחרה מנצחת.

קרא עוד
סדנת מכירות - סודות הכלכלה ההתנהגותית במכירות והשפעה

בסדנת סודות הכלכלה ההתנהגותית נלמד לעומק ונתרגל כלים מעולם התנהגות הצרכנים, תהליכי קבלת החלטות והפסיכולוגיה החברתית בתהליכי מיתוג, שירות, מוניטיזציה ורכישה. במהלך סדנת כלכלה התנהגותית נלמד ונתנסה בבחינת ההטיות הקוגניטיביות בתהליכי קבלת החלטות, ההנעה לקניה והמוטיבציה של המכירה ונבחן את סל הכלים של הכלכלה ההתנהגותית למינוף היקפי המכירות ושביעות הרצון של הלקוחות.

קרא עוד
סדנת מכירות - איך לגייס כספים? סדנת לימוד ותרגול גיוס כספים לעמותות, סטרטאפ או יזמות

גיוס כספים מהווה שלב מרכזי וחשוב בכל יוזמה, סטארטאפ ועסק והינו הלב הפועם של עמותות וארגונים חברתיים. סדנת הלימוד והתרגול לגיוס כספים תיתן סקירה, מידע ומיומנויות על שיטות גיוס כספים בעידן הנוכחי ותעניק למשתתפים במה להתנסות ב: "איך לגייס כספים?".

קרא עוד