מאמרי פיתוח מנהלים ופיתוח עובדים


מאמרים מקצועיים לעיונך, אנו מזמינים אותך לפרסם תכנים לרווחת המבקרים באתר!

פיתוח מנהלים הינו תחום בפני עצמו והוא כולל מגוון רחב של נושאים חשובים אשר נועדו להפוך כל מנהל טוב למעולה. תחום זה הפך לחיוני עבור כל עסק באשר הוא ותורם להתפתחותו האפקטיבית והעסקית. אין כל ספק כי תפקידו של המנהל הינו מורכב וטומן בתוכו אחריות רבה. על מנת להבטיח כי צוות המנהלים שלכם יפעל באופן היעיל והטוב ביותר, עליהם לקבל את ההכשרה המקצועית לכך. בשונה מהכשרה של עובדים אחרים, הכשרת מנהלים הינה מורכבת ורחבה, כאשר סדנאות למנהלים מעניקות כיום את המענה האפקטיבי ביותר.

קרא עוד

בכל מקום היום אנו שומעים את המושג מכירות, כולם רוצים למכור: האיש בחנות התכשיטים; סוכן המכירות במגרש הרכבים; מתווך הדירות ואחרים. כלומר מכירותזה מושג הרלוונטי לתחומים שונים של עולם העסקים. אבל לא רק שכולנו רוצים למכור, כולנו גם מחפשים אחר שיטות ואמצעים להגדיל את המכירות, למשוך יותר לקוחות לעסק, להחתים מנויים, למכור מוצרים וכו׳. אז איך בעצם מוכרים יותר ואיך המחברת ״למכור״ יכולה לעזור לך להגדיל את המכירות ולסגור עסקאות בקלות?

קרא עוד

בזכות עבודתנו עם ארגונים רבים בתהליכי ייעוץ ופיתוח ארגוני, סדנאות למנהלים, קורס מכירות, אנו ממליצים על ערכת "האופק היומי שלי!" כשי לעובדים, מתנה מקורית, או מתנה לעובדים ומנהלים. לפרטים נוספים ולהצעת מחיר אנא צרו קשר.

קרא עוד

לקוח סמוי הוא אדם המתחזה ללקוח, קבוע או חדש, אשר הוזמן מטעם הארגון, על מנת לבדוק את איכות השירות הניתן על ידי נציגי השירות. זאת, על פי פרמטרים שנקבעו על ידי מנהלי הארגון. יש לציין כי לקוח סמוי יכול לפנות אל מוקד השירות באמצעות הטלפון או באופן פרונטלי

קרא עוד