סדנת גיבוש צוות או סדנת גיבוש צוות למנהלים

סדנת "גיבוש צוות למנהלים" או סדנת "גיבוש עובדים" 

פעילויות גיבוש לצוותים בארגון הן אחת הדרכים הטובות ביותר ליצור חוויה חיובית חזקה לעובדים ולהשפיע על מגוון תחומים הקשורים בפעילות הצוות, כך למשל: חיזוק ההיכרות עם שאר חברי הצוות הן ברמה האישית והמקצועית, הזדמנות להעלות רעיונות חדשים ופורצי דרך, פיתוח שפה מקצועית וצוותית משותפת תוך חיזוק המחוברות האישית לצוות והמחוברות לארגון ולמטרותיו, יצירת חוויות משותפות והגברת תחושת ה"הנאה" האישית והצוותית ועוד. חוויית גיבוש הצוות, הקשר הבינאישי בין חברי הצוות בארגון והמנהלים ותחושת החברות הצוותית מהווים מרכיב מרכזי במוטיבציה של העובדים בארגון. 

סדנת "גיבוש צוות" או סדנאות לגיבוש צוותי המנהלים יתנו את הכלים לחיזוק הצוות, התקשורת בין חברי הצוות וחוויית כייף כללית אשר תקבל ביטוי גם בעבודה השוטפת. במסגרת "סדנת גיבוש צוות" למנהלים נבצע תרגילים ומשחקים חווייתיים להיכרות טובה יותר בין מנהלי הארגון, תוך שימת דגש מיוחד על חוויה בלתי פורמאלית משותפת ונעימה. סדנת גיבוש צוות או גיבוש צוות למנהלים בשילוב פעילויות ותרגילים מקדמות את תחושת ה"ביחד" וה"גיבוש" ברמה הקבוצתית.  

במסגרת סדנת גיבוש צוות או גיבוש צוות למנהלים נחשף לנושאים מגוונים, למשל: 

  • תרגילים ומשחקים ברמת הצוות או הקבוצה לגיבוש והיכרות מעמיקה יותר בדרג המנהלים\עובדים.
  • טיפול והצפה של רעיונות וכלים לקידום הצוות ועבודת הצוות.
  • שבירת קרח בין העובדים או משחקי גיבוש למנהלים, משחק והנאה.
  • העצמת המפגש הבלתי פורמאלי לבירור הכלים למימוש החזון ועבודת הצוות בארגון.
  • שילוב תרגילי IDT או ODT לגיבוש צוותים בפעילויות חוץ או פעילויות פנים מקוריות.
  • נוכל להציע גם תרגילי סיטי-קווסט, סיורים וימי פעילות שלמים.

סדנת גיבוש צוות או גיבוש צוות מנהלים בהנחיית משכוכית ייעוץ והדרכה תומכת בתהליכי הגיבוש, התקשורת והמחוברות הצוותית והארגונית ושמה דגש על עבודת הצוות תוך ניהול סימולציות ומשחק ללמידה חווייתית מעשירה ומעמיקה למשתתפים בסדנה.

לפרטים נוספים, להזמנת סדנת גיבוש צוות או גיבוש צוות מנהלים בהנחיית משכוכית - ייעוץ והדרכת אנא צרו קשר כאן!