סדנת מכירות – ללמוד למכור יותר!

סדנת מכירות מתאימה לאנשי מכירות אשר מעוניינים לשפר את מיומנויות המכירה שלהם ושפר את ההישגים במכירה פרונטאלית, מכירה טלפונית ומכירה בתקשורת מקוונת. בסדנת המכירות ניתן כלים ותרגול למכירה של מוצרים, שירותים או גיוס כספים. זוהי סדנת מכירות יישומית, ממוקדת לימוד, תרגול ובעיקר – תוצאות! הצטרפו לסדנת מכירות מהמובילות בישראל!

קרא עוד
אסטרטגיות תמחור והצגת מחירים להצלחה – שיטות וכלים יישומיים!

סדנת חישובי והצגת עלות (תמחור) וקביעת מחיר מכירה (המחרה) עוסקת ב"אסטרטגיות תמחור והצגת מחירים" מוצלחת, אשר יכולה להשפיע על הגדלת ההכנסות והיקף הרווח במכירה. נבחן ונעמיק בקריטריונים לקביעת והצגת מחיר אטרקטיבי, נלמד שיטות להצגת המחיר הנדרש ביחס לשירותים ומחירים אחרים ונגלה כיצד ניתן להשפיע על תפיסת הערך של עסקה כלכלית. סדנת אסטרטגיות תמחור והמחרה מבוססת על עקרונות הכלכלה ההתנהגותית והתנהגות צרכנים ותבחן את יישומם בהמחרה בשלבים, מסננת המכירה ושיטות להגדלת מכירות בעזרת המחרה מנצחת.

קרא עוד
לנצח! - סדנת מיומנויות משא ומתן

בסדנת מיומנויות משא ומתן נתמקד בשיפור המיומנות והיכולת של המשתתפים לנהל מו"מ מוצלח, נשים דגש על דרכי ההתנהלות בתהליך וניתן כלים ומתודולוגיה פשוטה, ברורה וישימה לחזק את מיומנויות המו"מ שלנו ולהובילן להצלחה. סדנת משא ומתן היא סדנה פרקטית ומקצועית, אשר בסופה המשתתפים יצוידו בכלים לנהל משא ומתן בהצלחה, עם תוצאות טובות יותר ובשורת רווח גבוהה יותר!

קרא עוד
סדנת שירות לקוחות – מצוינות בשירות ללקוח!

שירות לקוחות הינו קו התקשורת המשמעותי ביותר שבין הארגון ללקוחות הקיימים ושירות לקוחות מקצועי ונכון יחזק את מיתוג הארגון, יחסוך זמן יקר בעיסוק בתלונות לקוחות לא מרוצים וישפיע על היקפי המכירות וקבלת לקוחות חוזרים בהמשך. בסדנת שירות לקוחות ניתן את הכלים לבניית מערך שירות לקוחות מקצועי, ממוקד תוצאות ומוכן שביעות רצון ללקוח.

קרא עוד
מיפוי מסע לקוח - סדנה וליווי בתהליך אסטרטגי לארגון!

מיפוי מקצועי של מסע לקוח יכול גם לסייע באיתור הבעיות והאתגרים שבארגון – דרך איפיון התחנות שבהן הלקוחות נוטים "לנטוש", או להביע חוסר שביעות רצון מהארגון, נציגיו או השירותים שצרכו. בסוף הסדנה, המנהלים והעובדים המשתתפים בסדנת מסע לקוח יהיו בעלי תובנות, כלים ומיומנויות לאפשר מסע לקוח מקצועי, אפקטיבי וממוקד הצלחה.

קרא עוד
סדנת סודות הכלכלה ההתנהגותית

בסדנת סודות הכלכלה ההתנהגותית נלמד לעומק ונתרגל כלים מעולם התנהגות הצרכנים, תהליכי קבלת החלטות והפסיכולוגיה החברתית בתהליכי מיתוג, שירות, מוניטיזציה ורכישה. במהלך סדנת כלכלה התנהגותית נלמד ונתנסה בבחינת ההטיות הקוגניטיביות בתהליכי קבלת החלטות, ההנעה לקניה והמוטיבציה של המכירה ונבחן את סל הכלים של הכלכלה ההתנהגותית למינוף היקפי המכירות ושביעות הרצון של הלקוחות.

קרא עוד
איך לגייס כספים? סדנת לימוד ותרגול גיוס כספים לעמותות, סטרטאפ או יזמות

גיוס כספים מהווה שלב מרכזי וחשוב בכל יוזמה, סטארטאפ ועסק והינו הלב הפועם של עמותות וארגונים חברתיים. סדנת הלימוד והתרגול לגיוס כספים תיתן סקירה, מידע ומיומנויות על שיטות גיוס כספים בעידן הנוכחי ותעניק למשתתפים במה להתנסות ב: "איך לגייס כספים?".

קרא עוד